“O všem, o čem se rády bavíme ...”   

IT i pro ženy

Publikováno: 27.02.2014

IT i pro ženy

Často se můžeme setkat s názory, že sehnat v dnešní době kvalitně zaplacenou práci, která by nás mohla i bavit, je jako hledat jehlu v kupce sena. To platí však jen pro ty lidi, kteří o získání práce svých snů nebojují dostatečně. Anebo pokud alespoň nemají někoho, kdo jim s tím úpěnlivým sháněním té pravé práce výrazně pomůže. Jako například agentura Perspektiva, kterou můžete najít na www.itjobs.cz. Přestože k agenturám má hodně lidí špatný postoj, této renomované náborové společnosti však můžete věřit stejně, jako tisícovky spokojených lidí před vámi. Nechte mluvit za reklamu výsledky, a podívejte se, kolik vystudovaných „ajťáků“ si díky Perspektivě našlo práci, která je v jejich oboru, baví je a k tomu je nebesky zaplacena – a to všechno velmi jednoduše.

Co pro to je všechno potřeba udělat? Naprosté minimum. Stačí, abyste se na výše uvedené internetové adrese zaregistrovali, a už si pouze prohlíželi nabídky. Pokud studujete nebo jste již dostudoval obor, který se váže přímo s tímto odvětvím, není možné, že byste zde nenašel uplatnění. A to v případě, že jste žena. Přesto, že stále ve světě převládá názor, že IT je čistě pánský obor, můžu s jistotou říct, že na základě mnohých dat jsou na tom ženy s vědomostmi a znalostmi mnohdy lépe. Nabídek práce programátorů i programátorekje zde dostatek pro všechny. Pomozte zbořit předsudky a zažité konvence a ukažte, že i přesto, že nejste mužského pohlaví, na to máte „koule“!

Java developer Brno je jedna z těch žádanějších pozic. Vyznáte se v Javě a dokázal/a byste tuto pozici zcela svědomitě vykonávat? Potom není co řešit.