“O všem, o čem se rády bavíme ...”   

Rozvíjejte své schopnosti

Publikováno: 30.07.2014

Rozvíjejte své schopnosti

Jak se říká, učíme se celý život. Nikdy bychom proto neměli zakrnět a nezajímat se dále o rozvíjení svých schopností a dovedností. Vždy se můžeme naučit ještě něco nového a zajímavého. Například na kurzu první pomoci si můžeme osvojit velmi důležité znalosti, které mohou zachránit život nám samotným, nebo našim blízkým. Umět základy první pomoci by měl každý člověk bez ohledu na věk. Efektivně zasáhnout před příjezdem zdravotníků může kolikrát zachránit i holý život.

Rozvíjet však můžete i další dovednosti. Velmi oblíbená je například šetrná sebeobrana. Umět se zbavit útočníka je důležité zejména pro ženy. Díky této dovednosti se mohou ženy ubránit nejen případné loupeži, ale také třeba znásilnění. Na kurzu sebeobrany vás naučí jednoduché, ale účinné chvaty a hmaty, které útočníka odzbrojí. Vědět, že zvládám vlastní sebeobranu, má také velký vliv na naše sebevědomí.

Nejen tyto, ale také další zajímavé kurzy pro vás pravidelně připravuje vzdělávací centrum Seduca. Se zkušenými lektory se můžete naučit ještě mnoho zajímavých schopností. Mnoho kurzů je také akreditováno Ministerstvem práce a sociálních věcí nebo Ministerstvem školství. Více informací naleznete na internetové adrese www.seduca.cz