“O všem, o čem se rády bavíme ...”   

Vybavení školních tříd

Publikováno: 26.01.2013

Vybavení školních tříd

Všichni víme, jak těžké je sehnat školní nábytek tak, aby byli spokojení všichni, učitelé i žáci, rodiče, uklízečky, školní rada, ředitel a další. Dnes se klade důraz především na funkční desing, odolnost, skladnost, lehkost a co nejlepší poměr ceny a kvality. Lze pořídit celé sety do tříd za zvýhodněné ceny, mnoho výrobců nabízí také vybavení do tělocvičen, tabule a nástěnky, nábytek do kanceláří, různé příslušenství a doplňky a podobně. Objednejte si vše naráz, od stolů do jídelny až po stolečky pod projektory, určitě se to vyplatí. Důvěřujte tradici a kvalitě.

Co se týče školních židlí, vývají většinou vyráběny z různých směsí kovu, dřeva a plastu. Výborné jsou také židle polohovatelné, které se jednoduše přizpůsobí rozdílným fyzickým proporcím žáků, všichni určitě i známe sklápěcí židle, které jsou k lavicím připevněné napevno a nelze je tedy například odnášet za třídy, či jimi házet a podobně. V každém případě záleží, jak velkou máte třídu, jakého druhu a jaké jsou vaše priority a možnosti.

Profesionální firmy v této oblasti vám často nabídnou nejen základní vybavení tříd, ale také komplexní nábytek a doplňky do celé školy, ale třeba i školky. Právě na http://obchod.nabytek-honza.cz/ takovou nabídku najdete. Tato česká firma s dlouholetou praxí je jedničkou na trhu nejen v oblasti vybavení škol, ale také vyrábí například dřevěné hračky, postele a mnohem více.